PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126947}

Ćpuny

Wasted
6,3 562
oceny
6,3 10 1 562
Ćpuny
powrót do forum filmu Ćpuny

Oczywiście sam film mi sie podobał !!! zwlaszcza koncówka :( taka strasznie smutna... przez narkotyki sie wszystko traci,wszystkich których kochamy tracimy... ale głównym wątkiem jest również ich przyjaźń ( Samanthy i Chrisa.... bo kto teraz tak sie przyjaźni??? że jest sie z tą osoba ,wspiera sie ja i nie wazne jakie beda konsekwencje to zawsze razem...lojalnosc zaufanie szczerosc i pomoc w kazdej sytuacji :) tego juz nie ma kazdy dba o swoj interes!!! dlaczego tak jest?

olcia432

Ależ "dziewczyńska" wypowiedź. Wiedziałem kto pisał, zanim spojrzałem na nick.

Co do filmu.. ja oprócz przyjaźni widzę wielką samotność.. na przykład moment, gdy Sam przestała brać po raz pierwszy, utknęła w domu, bez przyjaciół, rozmyślając na łóżku i studiując podręczniki szkolne. Może pomyślicie, że przesadzam, ale to właśnie jest prawdziwe piekło.. i ta świadomość, że gdzieś indziej inni dobrze się bawią.

Teraz Chris.. Sam jakimś cudem dostała się na studia, a on nie. Wkrótce go zostawi.. Jak wiemy, w rodzinie nie ma oparcia, a innych przyjaciół też nie miał. A Sam nie została by z nim, bo przecież trzeba iść na studia, zdobyć wykształcenie, uniezależnić się i tego też życzył by sobie jej ojciec, który widział w niej architekta.. Wcale się nie dziwię, że w takiej sytuacji pierd*lnął sobie złoty strzał :(

Samotność dotyka nawet społeczności, gdzie ludzie nie muszą martwić się szczególnie o pieniądze...

Swoją drogą.. nigdy nawet nie paliłem marychy, ale nie wiem jakby wyglądało moje życie, gdyby nie internet. A doskonale pamiętam czasy, gdy w Polsce nie było jeszcze internetu.

ocenił(a) film na 5
jontrix

Jontrix zgadzam się zupełnie;) szczególnie ostatni akapit istotnie prawdziwy.

jontrix

Rzuć internet, zabierz się za blanty, zapewniam, że będzie o wiele ciekawiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones