PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567829}

[REC] 4: Apokalipsa

[REC] 4: Apocalipsis
4,6 14 698
ocen
4,6 10 1 14698
5,0 4
oceny krytyków
[REC] 4: Apokalipsa
powrót do forum filmu [REC] 4: Apokalipsa

Będzie [REC] 5?

ocenił(a) film na 6

Sądząc po tej akcji z statkiem, że robak dostał się do oceanu to chyba na to się zanosi. Ktoś wie coś na ten temat?

ocenił(a) film na 7
Przemoo010

no ciekawe co piszesz bo 4 czesci mialo byc ,po 1 czesci mowili tak..o 5 nic.

ocenił(a) film na 6
Mar_28

sądząc po zakończeniu kolejna część byłaby jednocześnie kolejnym filmem z serii "Szczęki" :P

ocenił(a) film na 7
adammaciborek

hhaha a moze to dla tego te szczeki tak szalały 4 razy pod rząd ze rodzina brodych ich zabijal ai uciekala haha,

ocenił(a) film na 6
Przemoo010

Jakaś ryba połknęła tego robaka, możliwe że miało zawiać grozą i przypomnieć nam ten moment, kiedy będziemy mieli ryby na talerzu xD

ocenił(a) film na 6
SoPaullie

Ale to tam Hiszpania :D Nie dopłynie do nas :v

ocenił(a) film na 4
Przemoo010

Poczekaj aż ci przyślą do Polski w promocji jako gorszy towar i kupisz w Tesco i będzie masakra na osiedlu :P.

ocenił(a) film na 6
tc1987

To czas się zbroić :D

Przemoo010

mamy 2020 i rybcia do Wuhan sie dostała xDD

Przemoo010

Ku wa.. Jedynka dosc fajna, dwojkA tez, trojka masakra. Mialam nadzieje ze trojka bedzie o poczatku, pokaza tego ziomka ktory robil doswiadczenia i rozwina watek z ta potworzyca straszna co sie tlukla tam na koncu w jedynce po tym mieszkaniu. Moglo by byc fajnie a jest kiepsko.

ocenił(a) film na 6
oZeta

1 i 2 na poziomie, 3 juz nie :/

użytkownik usunięty
Przemoo010

Kto wie, być może będzie jak z "The Final Destination" - na 5 się zakończy. ;) Chociaż nie wiadomo... za ten projekt mógłby się zabrać inny reżyser, jak było to w poprzedniej części... Według mnie to na tej powinna zakończyć się historia.

Według mnie Rec 1,2 a nawet 4 mimo kilku nie dociągnięć wyszły dobrze ale część 3 to kompletna katastrofa ekologiczna (nawet na komedie tego bym nie klasyfikował). Mam nadzieje że to nie będzie coś typu Władca pierścieni i drużyna pierścienia, bo to by było irytujące...

użytkownik usunięty
Przemoo010

Dla nabicia budżetu dałbym reżyserom spore pole do popisu chociażby na REC 5 początki opętania/zombie.
Z tą rybą wyszłoby na monotonność.. zostawiłbym tak, albo zrobił 15 min wgląd, jak niszczą raz na dobre pasożyta.

użytkownik usunięty
Przemoo010

Jakiś czas temu skończyłem oglądać 4 część. Mam nadzieję, że 5 wyjdzie.

ocenił(a) film na 7
Przemoo010

Jakiś czas temu Plaza deklarował, że ma pomysł na część piątą, jednak, jak wiadomo, czwórkę reżyserował Balaguero i on sam przyznał w późniejszym wywiadzie z 2015, że postanowili zakończyć na Apokalipsie. Oto, co dokładnie powiedział: "No, we decided to stop at 4. In fact, I have a lot of ideas in my head about how a [REC] 5 could be. But no, we decided to stop at 4." - czyli w wolnym tłumaczeniu, zapytany o to, czy pozwoliłby komuś nakręcić kontynuację, odparł, że "Nie, postanowiliśmy zakończyć na czwórce. Właściwie mam wiele pomysłów, jak mógłby wyglądać Rec 5, jednakże część czwarta jest ostatnią." Przyznam, że szkoda.

źródła: http://www.filmweb.pl/news/Paco+Plaza+ma+pomys%C5%82+na+%22[REC]5%22-77084
http://nukethefridge.com/2015/01/02/exclusive-interview-jaume-balaguero-rec-4-ap ocalypse/

ocenił(a) film na 2
SEGA5

I bardzo dobrze. Niestety, Rec został przedłużony "na siłę" i stało się z nim to samo, co z Paranormal Activity przed laty.

Przemoo010

No to mamy 2020 i jakoś rybka do Wuhan sie dostała xD

ocenił(a) film na 6
ElMucho2137

Sprytna akcja marketingowa na nowy film ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones