PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830289}
6,8 47 610
ocen
6,8 10 1 47610
7,0 36
ocen krytyków
(Nie)znajomi
powrót do forum filmu (Nie)znajomi

Fajnie, że pomyśleli o tym, żeby zrobić Polską wersję "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". I ciekawie dobrali tytuł - (Nie)znajomi ;)

nawrat6

Wszystko wskazuje na to, że to będzie bardzo dobry film ;)

agapie

Może teraz Kasia Smutniak częściej będzie pojawiać się w polskich produkcjach :p Jest świetna

agapie

Tytuł fajny, oryginalny, świetna zabawa słowem. Włoska wersja była dla mnie genialna. Jestem bardzo ciekawa naszej, bo jest super obsada, po której można się spodziewać najlepszego. I fajny, nieprzekombinowany plakat zrobili.

agapie

nie mam zludzeń, ze tak będzie! teraz tylko trzeba dotrwać do premiery.. eh

maksymilian_pankiewicz

jeszcze troszkę... wytrzymamy! a tymczasem mozna nacieszyc oko teledyskiem podsiadly albo trilerem

nawrat6

Moim zdaniem, to najlepszy tytul ze wszystskich dotychczasowych. Jestem ciekawa tego filmu.

Lencuszka

to prawda! pozostae tłumaczenia, propozycje tytułów były bardzo słabe : / a tutaj - super!

Lencuszka

Fakt, tytuł trafia w samo sedno, zreszta plakat ,ktory jest tak zrobiony, jakby ktos zrobil selfie, tez rewelacyjny pomysl.

cynaminek

To prawda, zawsze mam jakieś "ale" do polskich plakatów - a tutaj nie mogę się przyczepić :D uśmiechnięci, naturalni aktorzy przyciągają uwagę :)

Lencuszka

tytuł jest atrakcyjny bo przewrotny, zgrabnie przemyślany, super!

nawrat6

bardzo udana gra słowna - brawa za pomysłowośc i przewrotność :)

nawrat6

to juz bedzie chyba 4 remake tej kultowej juz komedii :)

nawrat6

tytuł jest najlepszy z tych wszystkich propozycji nazwy film - przewrotny i z oczkiem do widza ;)

nawrat6

Tytuł nie jest jakoś szczególnie wymyślony, tylko to najlepsze tłumaczenie włoskiego oryginału "Perfetti sconosciuti" (Idealnie nieznajomi), a po "Facecie (nie)potrzebnym od zaraz" już nie trudno dość do "(Nie)znajomych".

Szkoda tylko, że w opisie filmu nie ma zdania, że to polska wersja włoskiego filmu z 2016 roku. Moim zdaniem tak by wypadało napisać.
Pozdrawiam.

nawrat6

I Kasia Smutniak( swoją drogą przepiękna) gra w obu wersjach...

ocenił(a) film na 10
nawrat6

tytuł fajny, bardzo przewrotny i plakat tez bardzo dobrze korespondujacy z caloscia, oby tak dalej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones