PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122393}
7,4 996
ocen
7,4 10 1 996
"Konsul" i inni
powrót do forum filmu "Konsul" i inni

Urodzony oszust, komik i prześmiewca.

" I dał. Dał mi! Dlaczego mi miał nie dać? Ja mu dałem pełnomocnictwo. Ja mu dałem wszystko. Ja mu dałem fikcje. On dał mi pieniądze."

"Kiedy mam do czynienia z kimś kto zagra nieuczciwymi kartami i widzę, że dąży do tego, aby mnie naciąć czy oszukać. Ooo wtedy do dyspozycji mu daję wszystko. Pewne pieniądze, wszystko co tylko sobie życzy. Dochodzi punkt kulminacyjny - tnę!"

"Oczywiście. Prasa spełnia swoje zasadne zadanie. Spełniła swoją ważną powinność. Ostrzegła przed złym. Ostrzegła przed takimi panami jak ja. Bo z tym trzeba walczyć! Bezsprzecznie. Temu nie można pobłażać!"

Trzeba to zobaczyć, żeby uwierzyć, że ludzie mogą zostać oszukani i wykorzystani, a potem opowiadać o tym z uśmiechem. Niesamowity kuglarz. Najlepiej świadczy o tym cytat z wiki:

"Na własne życzenie został ucharakteryzowany do filmu na ortodoksyjnego Żyda - wystąpił w czarnej peruce i długiej sztucznej brodzie. W czasie więziennego pobytu oddawał się pisaniu wierszy wychwalających ustrój komunistyczny i przywódców państwa. Napisał ich kilkaset, prawdopodobnie w ten sposób chciał się przypodobać władzy, aby mógł wyjść wcześniej na wolność." :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones