Gwiezdne wojny: Akolita (2024)
Gwiezdne wojny: Akolita: Sezon 1 Gwiezdne wojny: Akolita sezon 1, odcinek 1

Zaginiona/Znaleziona

Lost / Found 41m
6,3 114
ocen
6,3 10 1 114
Gwiezdne wojny: Akolita
powrót do forum s1e1

Pani która tego pasztwila stworzyła.. powiedziała producentów że nigdy nie oglądała gwiezdnych wojen i palnęła że wie że gra w niej pies (chewbaka). Za to powiedziala że chce w tym filmie wyrazić swoje życie qeera i lesbijka.. Nie mam nic więcej do powiedzenia. Nir oglądam tego wymysłu zaprojektowanego na "social engineering"

Keatn

Niestety to jest kolejny przykład czytania bez zrozumienia. Leslye Headland to ogromna fanka Gwiezdnych wojen. Zna nie tylko filmy, ale również książki i komiksy, sama na ciele ma kilka tatuaży związanych z Star Wars. To co piszesz w pewnym stopniu odnosi się do tego, że Headland do pokoju scenarzystów zatrudniła jedną osobę, która nie oglądała Gwiezdnych wojen, aby mogła świeżym okiem spojrzeć na to, co robi jako fanka. Na marginesie, ja już widziałem cztery odcinki przedpremierowo i jest dobrze.

NOZEE

I co z tego że jest fanką Gwiezdnych Wojen ? To nie oznacza jeszcze że je rozumie i że produkcja którą stworzyła będzie najwyższych lotów. Szczególnie jeśli sama mówi w wywiadzie i tu cytuje: ''There is no Star Wars movie, there is only Star Wars.'' Co jest bzdurą samą w sobie.

Rinzler

No tak bo kobieta nie może rozumieć kina "dla facetow". Jesteśmy tak tępe że nie rozumiemy co oglądamy

__Cleo Sertortii13

Dosłownie białe typki myślą że kino "dla facetoa" to ku*wa czarna magia.

__Cleo Sertortii13

Najpierw proponuje nauczyć się pisać a dopiero potem pisać ;) Facetoau

NOZEE

Nie, nie jest dobrze, scenariusz jest po prostu głupi i naiwny, że aż razi. Gra aktorska jest słaba lub średnia i tylko Azjata się trochę wyróżnia, ale to nadal nie jest wysoki poziom. Muzyka czy dźwięk jak na gwiezdne wojny też bez szału. Niby w czym jest dobrze? Kostiumy i scenografia są dobre, ale to w każdych gwiezdnych wojnach mamy..

Azejzel

Zgadzam się jest bardzo średnio. Jak na razie to podobała mi się tylko pierwsza scena walki w barze. Reszta się wlecze jak flaki z olejem. Może z nudów obejrzę dalej.

ocenił(a) serial na 3
NOZEE

powtórzyło :F

ocenił(a) serial na 3
NOZEE

fanka? Matrixa zapewne , bo patrząc na początek tego dzieła , to bardziej matrix przypomina niż SW , do tego drugi odcinek zaczynamy od "pożyczania" z Ekspanse.

ocenił(a) serial na 1
NOZEE

Jeśli dla Ciebie pożar w kosmosie lub denne teksty o wzorcu morderstw Jedi kiedy właśnie mordowanie Jedi jest wzorcem to dobre kino to proszę - usuń konto i nie recenzuj uniwersum SW nigdy więcej. Ostatni Jedi to było dno ale jednak można niżej jak się okazuje. Jako fan uniwersum, komiksów i filmów jestem totalnie załamany.

Przemek_Buchalski

Dobra, czyli zaczynamy od argumentu, że jak ktoś ma inne zdanie, to musi usunąć konto. Ja na przykład uważam "Plemiona Europy", które oceniłeś na 10 za do bólu sztampowe, zbite z innych produkcji, ale nie mam problemu z Twoją oceną. Ja jak po raz kolejny zaznaczam, widziałem już więcej odcinków i jak na razie jestem na plus (zaznaczam również jako wielki fan Star Wars). Ale jak widać nie oceniam serialu po dwóch odcinkach, czekam na cały sezon. Jak będzie źle, to spoko, przyznam rację, ale po cholerę tu już się wielce oburzać po dwóch odcinkach.  

ocenił(a) serial na 8
Przemek_Buchalski

OD ZAWSZE W SW BYŁ OGIEŃ W KOSMOSIE XDDD CO TY SW NIE OGŁĄDAŁEŚ

ocenił(a) serial na 8
Fulcrum_

ZAŁOSNE

Keatn

To serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones