filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
SplatFilmFest
2019
http://www.splatfilmfest.com/
Splat!FilmFest - International Fantastic Film Festival
Data wręczenia nagród:
15 grudnia
Nagroda Publiczności
Najlepszy film pełnometrażowy
wygrane
Deerskin
(2019)
Quentin Dupieux
Właściciel kurtki z jeleniej skóry postanawia dla niej unicestwić wszystkie inne kurtki świata.
Udział w festiwalu
nominacje
Bacurau
(2019)
Kleber Mendonça Filho
,
Juliano Dornelles
Chodź do tatusia
(2019)
Ant Timpson
Cień ojca
(2018)
Gabriela Amaral
Dick Long nie żyje
(2019)
Daniel Scheinert
Fala
(2019)
Gille Klabin
Gdzie nie pada cień
(2018)
Esther Bialas
Holokaust Deodato
(2019)
Felipe M. Guerra
Horror noire: Historia czarnego horroru
(2019)
Xavier Neal-Burgin
I ty możesz być mordercą
(2018)
Brett Simmons
Klaun Wrinkles
(2019)
Michael Beach Nichols
Kolor z przestworzy
(2019)
Richard Stanley
Kosmiczne maszyny
(2019)
Savitri Joly-Gonfard
,
Raphaël Hernandez
Krzycz, kochana! Mój Koszmar z ulicy Wiązów
(2018)
Roman Chimienti
,
Tyler Jensen
Kwantum krwi
(2019)
Jeff Barnaby
Mope
(2019)
Lucas Heyne
Mroczne spotkanie
(2019)
Carl Strathie
Mutant Blast
(2018)
Fernando Alle
Niesamowicie krótki weekend
(2019)
Jon Mikel Caballero
Nocna zmiana
(2018)
Dennison Ramalho
Pierwsza miłość
(2019)
Takashi Miike
Potworna impreza
(2018)
Chris von Hoffmann
Przygody młodego wilkołaka
(2019)
Martin Krejcí
Pudełko ze strachami
(2019)
Aaron B. Koontz
,
Mali Elfman
,
Chris McInroy
,
Noah Segan
,
Hillary Andujar
,
Anthony Cousins
,
Emily Hagins
,
Baron Vaughn
,
Courtney Andujar
Synchronic
(2019)
Justin Benson
,
Aaron Moorhead
Szkółka przetrwania
(2019)
Roxanne Benjamin
Sztuka samoobrony
(2019)
Riley Stearns
Tam, gdzie trawa jest bardziej zielona
(2019)
Dawn Luebbe
,
Jocelyn DeBoer
W kamieniołomie
(2018)
Rafael Antonaccio
,
Bernardo Antonaccio
W skórach demona
(2019)
Marc Meyers
W szaleństwie jest metoda
(2019)
Jason Mewes
W wici szaleństwa
(2018)
Brian Hanson
Wiwarium
(2019)
Lorcan Finnegan
Wspomnienia: Geneza "Obcego"
(2019)
Alexandre O. Philippe
Wściekłość
(2019)
Sylvia Soska
,
Jen Soska
Złota Rękawiczka
(2019)
Fatih Akin
Najlepszy reżyser filmu pełnometrażowego
wygrane
[Kleber Mendonça Filho, Juliano Dornelles]
Kleber Mendonça Filho
,
Juliano Dornelles
Bacurau
(2019)
Najlepszy scenariusz filmu pełnometrażowego
wygrane
Deerskin
(2019)
Quentin Dupieux
Właściciel kurtki z jeleniej skóry postanawia dla niej unicestwić wszystkie inne kurtki świata.
Najstraszniejszy film pełnometrażowy
wygrane
Kolor z przestworzy
(2019)
Richard Stanley
Tajemniczy meteoryt komplikuje życie rodziny, która postanawia porzucić miasto i przenieść się na wieś.
Najbardziej szokujący film pełnometrażowy
wygrane
Złota Rękawiczka
(2019)
Fatih Akin
Najlepsze efekty specjalne w filmie pełnometrażowym
wygrane
Kolor z przestworzy
(2019)
Tajemniczy meteoryt komplikuje życie rodziny, która postanawia porzucić miasto i przenieść się na wieś.
Najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
Jabbara
(2019)
Samir Kawas
Udział w festiwalu - filmy krótkometrażowe
nominacje
Conspiracy Cruise
(2019)
Brad Abrahams
Dybuk
(2019)
Dayan D. Oualid
Five Course Meal
(2018)
James Cadden
Gospodarz
(2018)
Paweł Son Ngo
Honour Thy Mother
(2019)
Yinghui Fu
Kishonia
(2019)
Horacy Muszyński
La Persistente
(2018)
Camille Lugan
Limbo
(2019)
Dani Viqueira
Luna
(2019)
Marta Bijan
Łapacz deszczu
(2018)
Michele Fiascaris
Objazd
(2018)
Mathieu Mégemont
Phantom
(2019)
Sebastian Krolak
Prefigured
(2019)
Zeshaan Younus
Przywiązanie
(2019)
Katarzyna Babicz
Retch
(2018)
Keir Siewert
Rufus
(2019)
Oskar Zakrzewski
Stray
(2018)
Dean Law
The Original
(2018)
Michelle Garza Cervera
Together
(2019)
Ryan Oksenberg
Najlepszy scenariusz filmu krótkometrażowego
wygrane
Jabbara
(2019)
Abdallah Kawas
Najstraszniejszy film krótkometrażowy
wygrane
Jabbara
(2019)
Samir Kawas
Najlepsze efekty specjalne w filmie krótkometrażowym
wygrane
Jabbara
(2019)
Najbardziej szokujący film krótkometrażowy
wygrane
Jabbara
(2019)
Samir Kawas
Najlepszy reżyser filmu krótkometrażowego
wygrane
[Samir Kawas]
Samir Kawas
Jabbara
(2019)
Konkurs Méliès d'argent
Najlepszy europejski film krótkometrażowy w głosowaniu publiczności
wygrane
Obłęd
(2019)
Jakub Drobczyński
Po Kubę przyjeżdża wujek, mają razem wrócić do domu na święta. Po drodze dzieje się z nim coś dziwnego, co sprawia, że Kuba obawia się, że nie wróci do domu na święta.
Udział w konkursie
nominacje
Changeling
(2019)
Faye Jackson
Ferine
(2019)
Andrea Corsini
Het Juk
(2019)
Nico van den Brink
Running Man
(2019)
Chris Turner
The Dark Dawn
(2019)
Alessandro Spada
Wyróżnieni w roku 2019
Jabbara
(
6/6
)
Kolor z przestworzy
(
2/3
)
Deerskin
(
2/2
)
Bacurau
(
1/2
)
Złota Rękawiczka
(
1/2
)
Obłęd
(
1/1
)
W wici szaleństwa
(
0/1
)
Kosmiczne maszyny
(
0/1
)
W szaleństwie jest metoda
(
0/1
)
Potworna impreza
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.