PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809150}

Znaki

6,7 19 123
oceny
6,7 10 1 19123
Znaki
powrót do forum serialu Znaki

Bardzo źle słychać dialogi bohaterów. Dźwięki są głośniejsze od rozmów, przez co nie słychać często, co kto mówi. Bardzo niewyraźne są wypowiedzi :(

skarlet27

Wystarczy podgłośnić dźwięk podczas dialogów i będzie ok .

skarlet27

dziekuje , tylko to chcialem wiedziec ,w zwiazku z czym POLSKIEJ KINEMATOGRAFII MOWIE-DZIEKUJE !!!-WASZE PRODUKTY TO BUBLE , NIE WIEM DLA KOGO JE PRODUKUJECIE ...

ocenił(a) serial na 7
skarlet27

Na Netflixie oglądam wieczorami gdy dzieci śpią. Trzeba bawić się pilotem. Dialogi głośniej, muzyka ciszej i tak cały czas. Myślałem że ten problem dotyczy bezpośrednio mnie ale widzę, że to głębszy problem. A tym co maja możliwość oglądania na full dźwięk dziękuje. Siedzi z nosem w tablecie i wypowiada się na temat dźwięku xD

skarlet27

Dokładnie. Oglądałam to z napisami xD

ocenił(a) serial na 8
skarlet27

Ja zawsze polskie produkcje oglądam z napisami. To jedyne rozwiązanie.

skarlet27

W drugim sezonie zdecydowanie się polepsza.

skarlet27

Ludzie się tak już przyzwyczaili do lektora że najchętniej nawet polskie produkcje oglądaliby z lektorem

skarlet27

Sam często czepiam się dźwięku w polskich produkcjach ale akurat tutaj wszystko jest idealnie, więc nie bardzo wiem, czy to tak z przyzwyczajenia już narzekacie czy oglądacie to na smartłoczach i dziwicie się, że mikrogłośnik nie przenosi pełnego pasma, które jest potrzebne do dobrego odsłuchu głosu :) Zainwestujcie w słuchawki albo dobre głośniki i problem zniknie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones