PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771700}

Konflikt

Feud
8,2 3 920
ocen
8,2 10 1 3920
8,0 7
ocen krytyków
Konflikt
powrót do forum serialu Konflikt
ocenił(a) serial na 9
kaldor

Ostatnio dołączyły do niej Kathy Bates oraz Alison Wright :D Ten serial pod względem obsady całkowicie miażdży konkurencję. 4 laureatki Oscara w osobach Lange, Sarandon, Bates i Zety Jones, dwoje nominowanych do Oscara w osobach Davis i Tucciego (o Globach nie wspominając), nominowany do BAFTA Molina, laureatka Emmy Paulson i chwalona za rolę Marthy Henson Alison Wright. "The Feud" jest skazany na nagrody w kategoriach aktorskich.

ocenił(a) serial na 9
tomb2525

No. Mocniej dowalić nie mogli

ocenił(a) serial na 9
kaldor

Nic tylko nastawić zegar i przygotować szampana ;)

ocenił(a) serial na 8
kaldor

Nie mogę się doczekać!

ocenił(a) serial na 9
kaldor

Serial jest świetny, prezencik dla maniaków starego Hollywood. Jedyne co mi trochę przeszkadza to to,że obie aktorki przedstawione są głównie ze swoich złych stron.

ocenił(a) serial na 9
vintageaficionado

Masz rację, nie są przedstawiane z najlepszej strony, choć moim zdaniem - Bette budzi sympatię w tej swojej bezkompromisowości, Joan natomiast jest dla mnie lekko odpychająca.

ocenił(a) serial na 9
la_belle_juliette

Racja, niestety to tylko serial, jest ograniczony w czasie i ma się skupiać na słynnej rywalizacji, więc trzeba zaakceptować takie niedomówienia. Ja osobiście się cholernie cieszę, że takie seriale powstają i szczególnie młode pokolenia mogą zasmakować tego starego (najlepszego;d) Hollywood.
PS. Twoja ikonka jest idealna. Ava jest moją absolutną ulubienicą i aż mi serce zmiękło na jej widok:)

ocenił(a) serial na 9
vintageaficionado

Ja też się bardzo cieszę, zwłaszcza, że dla młodych pokoleń większość gwiazd starego Hollywood'u staje się zapomnianych, co mnie bardzo smuci.
Haha, dzięki, Avę również uwielbiam i jest moim numerem 2, zaraz po Bette :)

kaldor

Ciekawie się zapowiada ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones