PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862354}
7,4 50 332
oceny
7,4 10 1 50332
6,8 16
ocen krytyków
Dahmer Potwór: Historia Jeffreya Dahmera
powrót do forum serialu Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera

kiedy jest o Dahmerze, od 6stego kiedy serial "zabiera" się za drugą stronę, ofiary, policję, proces, tempo drastycznie siada i zaczynają się tradycyjne netflixowe koleiny, czarni, mniejszości, przesladowania itd itp, męczę właśnie 8my epizod

marckoza

Ja jestem na 1 odc I ciagnie mi sie, Jak smrod pogaciach.nie moge pierwszego odc domeczyc,mam nadzieje, ze ruszy z kopyta

marckoza

Dokładnie. Propaganda jakoby biały był zły, promo gejostwa, a statystyki mówią to co mówią.

marckoza

Zgadzam się

ocenił(a) serial na 6
marckoza

początkowe odcinki były bardzo dobre, póżniej, gdy Netflix jak to lubi czynić skupiał się na zachowaniach niby rasistowskich nie potrafiłem bez narzekania obejrzeć serialu. Biali żli- Dahmer nie zabijał czarnych bo ich nie lubił tylko dlatego, że było ich mnóstwo w czarnej dzielnicy, w której mieszkał. Oczywiście z sąsiadki zrobili anioła, z którego każdy z nas powinien brać przykład. Najbardziej rozbawił mnie wątek tych dwóch policjantów, którzy nie reaagowali na zgłoszenia. Ok moge sie zgodzić, ale to, że dostali niby nagrodę za wzorową walkę z przestępczością czy telefonowali do Ojca dziecka zabitego przez Dahmera było okroppną manipulacją. Nie było takich rzeczy, a te sceny są wyssane z palca. Coraz bardziej odpycha mnie od Netflixa, wyszukuje filmy, żeby zobaczyć dobre kino a nie manipulacje i kłamstwa.

ocenił(a) serial na 7
marckoza

Ja odniosłem zupełnie przeciwne wrażenie.poczatek serialu bardzo dobry, ale w połowie już nie da się wytrzymać tego lizania i macania po jajkach - kiedy wiadomo już dokładnie jaki był mniej więcej schemat każdej zbrodni.Mysle ze nawet Dahmer tak się tym nie podniecał jak realizatorzy.Z tego co zrozumiałem z jego wypowiedzi, on cierpiał na chroniczna samotność i to chęć zatrzymania przy sobie ludzi powodowała jego działania w tak chory sposób.Homoseksualizm był tego następstwem a samo zabijanie określił jako najgorsza czesc procesu.Natomiast końcówka serialu,szczegolnie pokazująca dramat ojca,ofiar i druga stronę tego całego koszmaru - bardzo ciekawa.Przeciez on nie bez powodu wybierał czarnych - wiedział ze nikt ich nie będzie szukał.Dokladnie ich przepytywał na te okoliczność.Wiedzial ze gdyby zabił białego to zaraz by wpadł a gdyby zabił kobietę to byłoby jeszcze trudniej to ukryć.Wiec jego wyrachowanie było tym większe.

ocenił(a) serial na 7
marckoza

Dla mnie zupełnie odwrotnie ;) Serial zaczął mi się podobać od 6 odcinka. Wcześniej był tak rozwleczony, że ledwo dałam radę to obejrzeć ;)

ocenił(a) serial na 6
marckoza

Oczywiście wszyscy źli tylko nie mordeca pedofil z pod flagi LGBT xD

ocenił(a) serial na 8
marckoza

Mam dokładnie tak samo. Pierwsze pięć odcinków super, a potem nuda i polityka. Gdyby zrobiliby z tego miniserial na max. 6 odcinków, to dałbym 10/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones