Prosze o rozwiaznie problemu z czlowiekiem ciosina10, ktory używa mojego pseudonimu i przesladuje mnie pod kazdym ocenionym filmem na przestrzeni lat. Jestem zarejestrowany pod tym pseudonimem od 2005 roku a ten czlowiek odkopuje tematy i najzwyczajniej spamuje. Gdyby to bylo mozliwe załączyłbym screen z mojej skrzynki, ktora jest cala zawalona powiadomieniami o jego wpisach pod kazdym moim komentarzem. Warto dodac, ze jestem z nim mylony i czesto gdy komentuję jakis artykul ludzie mnie atakuja myslac, ze to on. 

Nabongodonozor

Nie mam czasu nawet tego sprawdzać. No i po co miałbym to robić. Jak @drogamleczna będzie coś pisała z czym się zgadzam, to natychmiast dam propsy :) Nie pamiętam nicjów, a awatary się zmieniają. Nic na nią/niego nie pisałem.

Berserk_fw

Przepraszam, piszę z nowego telefonu :)

Berserk_fw

"Nic na nią/niego nie pisałem."
https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Kiedy+usuniecie+z+loga+flag%C4%99 +OBCEGO+pa%C5%84stwa+czyli+Ukrainy,3369648?page=2
Na następnej stronie też. Nie dziękuj;]

ciosina

Współczuję użerania się z ewidentnie zaburzoną osobą. Obecnie czytanie komentarzy pod artykułami to niekończące się omijanie bełkotu ciosiny10/ matkiinceli/nieincelskiego, który chyba nie śpi i nie pracuje, bo jego ”wypowiedzi” idą w setki. W każdym razie nadmiar wolnego czasu mu nie służy. Wstyd, że moderacja nic nie robi ze zgłoszeniami.

nickless

Tak, przykra sprawa. Dzieki za slowa otuchy.pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones