Profil użytkownika właśnie wzbogacił się o dwie nowości.

Lista "nie interesuje mnie"

Znajdziecie tu wszystkie tytuły, które oznaczyliście jako "nie interesuje mnie". Produkcje z tej listy nie pojawiają się w Waszych rekomendacjach ani nie mogą być Wam polecane przez znajomych. Podobnie jak w przypadku innych list, możecie ją sortować i filtrować według wielu kategorii. Jeśli zmienicie zdanie na temat dowolnego tytułu, możecie również dodać go do listy "chcę zobaczyć" lub ocenić.

Zakładka "w telewizji"

W zakładce "w telewizji" pojawiła się możliwość wyświetlani tytułów emitowanych wyłącznie na Waszych ulubionych kanałach. Listą ulubionych kanałów możecie zarządzać na stronie Programu TV lub w ustawieniach konta.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filmweb

Jest możliwość stworzenia listy obejrzanych ostatnio filmów w wersji poziomej?

Chodzi o układ, który mógłby pokazywać 8 pozycji jednocześnie, tak jak w poprzedniej wersji portalu.

Bez tego zaliczanie kolejnych filmów nie daje już frajdy. Może dalibyście użytkownikom wybór między starą i nową odsłoną Filmwebu?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filmweb

Kiedyś była lista ludzi kina, którym dało się serduszko. Można było ją ocenić itd. Teraz tego nie ma, a szkoda. Tak samo jak ustawienie sobie w „chce zobaczyć” ile ma procentów podobieństwa każdy film. Szkoda, że już tak nie można sprawdzić. Albo kiedyś był podział na filmy, które można obejrzeć a które są w kinach, a teraz muszę otwierać każdy film po kolei by sprawdzić kiedy wchodzi do kin. Porażka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filmweb

jak sprawdzic ile filmow zobaczylem w danym roku

hamerp91

Już się nie da.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filmweb

dupa i tyle

chemas

Jak całe twoje marne życie.

szambelan

Czemu nie pozdrawiasz?
Masz minusa! ;p

filmweb

Nie wierzę, musicie trollować xD

Skoro nie ma problemu z tym, by wrzucić na serwer zakładkę, na której może być masa pozycji, to nie lepiej wrzucić zakładkę z "serialami, które oglądamy", której chcą użytkownicy od lat i której powrót zapowiadaliście od lat? Lepsze chyba to niż "filmy, które mam w dupie", na którą nigdy nie zaglądniemy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Bardzo ładnie to ująłeś. Niestety jest tak jak piszesz, redakcja nie reaguje na wpisy na forum ani na maile. Wstyd, żeby tak popsuć stronę. Kiedyś zerknięcie na FW było przyjemnością, a teraz gimbusowy syf nam zaoferowano. Wcześniejsze zmiany były do zaakceptowania i przyzwyczajenia się. Te w żadnym wypadku !! Takiej profanacji strony jeszcze nie było !! Wygląd "mój profil" jest nie do przyjęcia. Nie wiem czym kierował się FW przy wyborze nowego layoutu ... mamoną, wygodą ... albo po prostu głupotą ???

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Nowa? Taką politykę FW prowadzi odkąd pamiętam xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Nah, zawsze tak było. Po prostu portal nigdy nie był tak doszczętnie rozpi*****ony jak po ostatnich zmianach, więc i odzew od społeczności był proporcjonalnie cichszy niż obecnie i zazwyczaj znikał po max paru tygodniach. Teraz wszyscy są niezadowoleni, masa ludzi zwyczajnie przestaje używać FW, w komentach pod wszystkim są narzekania, a odpowiedzi nie ma, albo ogranicza się do "dodaliśmy program tv do profilu, proszę się cieszyć", więc i bardziej uwydatnione jest jak bardzo w dupie mają swój userbase.

nikike

W pewnym sensie jest to też moja opinia o tym portalu, tu zawsze poziom arogancji i buty "szefostwa" był spory i łatwo zauważalny, teraz po ostatniej "dobrej zmianie" przyjął rozmiar nieobserwowalny wcześniej i mam nadzieję, że dla większości userów jest nieakceptowalny.
To jest prosta droga w dół, pytanie tylko jak długa...?!

filmweb

Byłoby miło, gdyby działały rzeczy najprostsze. Nie ma gdzie zgłaszać postów z inwektywami. Funkcja "zgłoś nadużycie" to czysta abstrakcja, nie ma reakcji przez miesiące.

zweistein

Eureka!

Właśnie zgłosiłem pierwszy post w tym temacie. Tak uzasadniłem zgłoszenie:

"Ktoś założył sobie konto "filmweb" i trolluje Was na potęgę, zamieszczając posty, w których robi sobie jaja z użytkowników portalu."

Ciekawe kiedy usuną.

;-)

Marac


" Ktoś założył sobie konto "filmweb" i trolluje Was na potęgę "

Heeheehee!
Miszcz! :D

ZSGifMan

Hehehe.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Sam jesteś "marak".

" jaki był sens robić to gó.wno co jest teraz???"

Myślę, że niepotrzebnie doszukujesz się w ich działaniach jakiegokolwiek sensu.

Marac

Pardon monsieur!
Szanowny Maracu... ;D prawdę mówiąc nie zauważyłem co wpisuję.

Dobra, już nie będę, no chyba, że chyba znowu zapomnę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filmweb

Dalej nie widać pełnej listy ulubionych ludzi kina i ich oceny za profesję.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
VacheIl

Przestań dzieciom rozdawać cukierki.

filmweb

Gdzie lista ulubionych twórców kina?

A, nie wiem czy ktoś tak ma, ale u mnie w profilu cuda się dzieją. Film "Znaki" staje się filmem "Cube", mimo że tamtego nie oceniłem. Burdel straszny.

LukaszJarosz25

Pisali już ludzie, że się filmy podmieniają i oceny i odnośniki.

Burdel straszny to... mało i delikatnie powiedziane!
Przed minutą poleciał temat sprzed kilku godzin, na którym rozmawialiśmy we 3 osoby zupełnie kulturalnie i między sobą,
a jak obrażasz innych i jak w moich linkach i mieszasz ich i ich rodziny z szambem, to pies z kulawą nogą się nie interesuje i wiszą tygodniami!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
LukaszJarosz25

Portal filmowy bez cudów: http://www.filmweb.pl/user/Marac/blog/583031-Filmweb+%5B1+10%5D

filmweb

http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Niewybaczalne+niedopatrzenie,50698 7#post_15799660

KRCK

http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Czy+ja+co%C5%9B+przeoczy%C5%82am,3 004469#topic_3004469

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Coś takiego?
Cały tydzień?
Skandal!

Ale niewygodne tematy jak ktoś kulturalnie pyta czemu tak durnie tu się zrobiło i kiedy zmienią, żeby było jak dawniej kasują z automatu w kilkadziesiąt minut, czasem w kilka godzin!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones