Jak tam nastroje! Kawka wypita? Jakieś zmiany w osobistych spekulacjach? :) Osobiście kibicuję "Whiplash'owi" :) A wy?

użytkownik usunięty

Inarritu- Wielki wygrany dzisiejszej gali

w tych nagrodach dziwi mnie, że w tylu filmach ile powstaje w danych roku na świecie 4 może 5 jest praktycznie w każdej nominacji. Śmierdzi mi tu komerchą.

Funnyxd

Kurde!

Funnyxd

nieeeeeeeeeeeeeeeeeee rzygam

Funnyxd

Birdman znów. Za dużo :/

azrael_fw

Birdman! Siodme trafienie!

arwena16

Proszę całować w rączki po kolei :D:D:D:D:D

azrael_fw

wiekszość obecnych tu filmwebowiczów nie podziela Twojego entuzjazmu :D

arwena16

Ale wiem że ty tak ;* ;p;p;p;p

azrael_fw

Policzymy sie w komentarzach z wczesniejszej umowy ;)

arwena16

CHOLERA NIE BIRDMAN

sentia

nom ;/

marcinsss89

SZKODA

sentia

A więc dobranoc (dzień dobry) LUDZIE ! DO ZOBACZENIA ZA ROK :*

Mrs_Riddle

Do zobaczenia! :* :D

Mrs_Riddle

e tam czemu za rok xD

marcinsss89

To co? Dziś na piwo ? :D

Mrs_Riddle

Spotkamy sie moze gdzieś na filmwebie :D

użytkownik usunięty
sentia

Boyhood- Statuetka tylko dla Arquette. Snajper i Boyhood najwiekszymi przegranymi dzisiejszej gali

niestety... naprawde...
Ale Boyhood zgarnął Globy

sentia

Przynajmniej :)

I prawidłowo, bo oba filmy są słabe w porównaniu do reszty.

arwena16

Ktoś ogląda jeszcze Jimmy Kimmel Live, czy wszyscy do łóżeczka/pracy/szkoły? :D

Arwen241

Dzis wolne. Ide zrobic sniadanie i kawe ;)

Arwen241

Postaram sie chyba zasnąc a na jakim kanale?

arwena16

amerykańskie ABC - spać mi się chce jak nie wiem, ale pooscarowe specjale są wyborne (np zeszłoroczny Spacey w stroju kota grający na keybordzie :D)

arwena16

No nic. Dzięki wszystkim za spędzony czas. Dobranoc(?) :D
Za rok znów.

arwena16

Dziękuje wszystkim za super noc. Wygrał najlepszy w najważniejszych kategoriach. Trzeba się znać na filmach. To dobranoc i nie tremujcie się to naprawdę Arcydzieło. Do kiedyś tam ;D:D:D:D

PS pamiętajcie że jak będę krytykował wasze wpisy, to jest ten co wiedział co jest dobre w kinematografii innymi słowy znawca ;)

użytkownik usunięty
azrael_fw

Ale irytujący z Cb typ :p

Po prostu się zgrywa :D Przeciez jest świadom iż Birdman mial po prostu duzo kasy w rękawie :D

arwena16

Dziękuje Wszystkim za spędzenie ze mną tej szalonej nocy :D Chyba jeszcze nigdy mój temat nie była tak popularny na żadnym forum, a najśmieszniejsze jest to, że mało w tym było mojego wkładu :D Do zobaczenia na forach, tematach, w komentarzach i wiadomościach prywatnych :D I mam nadzieję, że w przyszłym roku znów spotkamy się w oku Oscarowego cyklonu :D Pozdrawiam!

arwena16

Dzięki, do zobaczenia i miłego dnia! :)

użytkownik usunięty
Arwen241

Również dzięki i do zobaczenia za rok :)

arwena16

Z 18 kategorii w których miałem swój typ 12 się sprawdziło więc nie jest źle :D Cieszę się z sukcesu birdmana, 3 oskary whiplasha są dla mnie sporym zaskoczeniem, ale dosyć miłym. Najbardziej szkoda mi teorii wszystkiego, myślę że zasługiwała na więcej nagród. Gdyby Snajper i Interstellar zdobyły po jeszcze jednym Oskarze też bym się nie obraził. A najwięksi przegrani to Gra tajemnic i Boyhood, Boyhood powinien według mnie dostać nagrodę za reżyserię i montaż, ale jak widać mój typ się nie sprawdził :D Co do gry tajemnic to przewidziałem że przegra w większości kategorii, sam nie postawiłem na ten film w żadnej, mimo że film nawet mi się podobał.
Dzieki za noc, życzę wszystkim możliwości wyspania się :)

arwena16

Jedno z lepszych rozdań w ciągu ostatnich lat.

użytkownik usunięty
sysunia22

Też tak sądzę

Oczywiście nominacje skopane bo brak Gylenhaala czy Finchera bolały bardzo. No ale jak na ten zestaw to naprawdę dobre rozdanie. Nie wiem czy Birdman zasłużony, bo nie widziałem. No ale skoro jest oscar to pewnie trochę jeszcze pograją w kinach, i zdążę się wybrać

arwena16

Bardzo dobre rozdanie. Aktorzy zasłużeni, scenariusze też, mamy Idę, Grand Budapest Hotel dostał to na co zasługiwał, efekty specjalne dla Interstellar, rozczarowuje mnie jedynie kategoria "najlepszy długometrażowy film animowany" ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones