PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602101}
7,9 101 796
ocen
7,9 10 1 101796
7,5 57
ocen krytyków
Top Gun: Maverick
powrót do forum filmu Top Gun: Maverick

Jedynka to już klasyk, ale śmiem twierdzić że ten był lepszy... nie ma się do czego przyczepić, muzyka, dowcipy, gra aktorska, akcja, samoloty, wszystko było. Mega dobry film, mega !!!

ocenił(a) film na 9
RAVEN123

Klimatem dorównuje, technicznie i aktorsko przewyższa pierwowzór. Nie wierzyłem, że to się uda :)

ocenił(a) film na 2
RAVEN123

dla mnje hu iowy i nudny a cruize to drewno aktor

ocenił(a) film na 7
RAVEN123

Też się rozpływałem do sceny, w której śmigłowiec ścigał Cruisa i 'nagle' został zdjęty przez Bradshawa. Złe wrażenie pogłębiła scena gdy panowie w F14 niemal zostają zdjęci przez bandytę i 'nagle' wkracza Hangman do akcji.
Gdyby nie te dwie sceny praktycznie definiujące kretynizm współczesnych filmów akcji to byłoby wyżej niż 8/10, bo reszta pod kątem technicznym i scenariusza naprawdę dawała radę.

ocenił(a) film na 8
RAVEN123

Świetny powrót po latach, jeden z lepszych, wzrusza, bawi, przywołuję wspomnienia, zajebiste rozrywkowe przygodowe kino... jestem na TAK!

RAVEN123

Mam podobne zdanie, wg mnie ta część jest chyba mimo wszystko trochę lepsza od pierwszej, która można powiedzieć jest już klasykiem. Pierwsza, była może mniej komercyjna ale trochę przynudnawa momentami - jak na kino akcji.

ocenił(a) film na 3
RAVEN123

tak z ciekawości- ile masz lat?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones