PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627599}

Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia

The Hunger Games: Catching Fire
7,3 291 044
oceny
7,3 10 1 291044
6,6 27
ocen krytyków
Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia

Film zdecydowanie za długi przez to niestety miejscami nudny. Przez pierwszą godzinę „zero” akcji tylko długie, wręcz „plastikowe” wprowadzanie do sedna filmu. A i potem sama kulminacja działań zawodzi widza swoim poziomem i efektami (małpy jak najgroźniejszy przeciwnik – śmiech na sali). O ile w „1” pomysł, wykonanie było czymś nowym, może nowatorskim to o tyle „2” przypomina „odgrzewane” danie i to pozbawione smaku. U mnie 5. na 10.

ocenił(a) film na 4
robben76

Cała seria wyjątkowo durna i nudna. Fabuła i pomysł chyba dla troglodytów. Pomysł, żeby pokazywać licealistów (choć film jest od 12 lat) bawiących się w zabijanie jeden drugiego na różne sposoby - godny naprawdę mistrza dziecinady. Dałem 4 zamiast 1 albo 2 tylko dlatego, że są dość dobre zdjęcia i scenografia, oraz muzyka. Aktorzy niech lepiej grają w filmach dla niewidomych, bo patrzeć na tą beznadzieję nie można.

ocenił(a) film na 5
robben76

Podpisuję się

ocenił(a) film na 1
robben76

zgadzam sie mało sie nie porzygałem ta część to gówno w porównaniu do jedynki.

ocenił(a) film na 7
robben76

ogólnie nie był taki zly, milo się ogląda Lawrance. Ale fabuła to jest tak naciągana, że do książki to nawet się nie umywa, nawet obok niej nie stała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones